2 January 2022

Falka_TDWydarzenie w CCIFP

Stowarzyszenie „Tęcza” i Fundacja „Tęczowy Dom” zostały zaproszone przez Francusko Polską Izbę Gospodarczą na wydarzenie w jej siedzibie, którego tematem było : Rozmowa o przyszłości. Co nas czeka w 2040 roku w kontekście zmian klimatu? Scenariusze dla gospodarki, społeczeństwa, państwa. W debacie ekspertów i praktyków z firm francuskich rozmawiano o perspektywach dla Polski i świata, […]

Stowarzyszenie „Tęcza” i Fundacja „Tęczowy Dom” zostały zaproszone przez Francusko Polską Izbę Gospodarczą na wydarzenie w jej siedzibie, którego tematem było :

Rozmowa o przyszłości. Co nas czeka w 2040 roku w kontekście zmian klimatu? Scenariusze dla gospodarki, społeczeństwa, państwa.

W debacie ekspertów i praktyków z firm francuskich rozmawiano o perspektywach dla Polski i świata, a także mówiono o działaniach, które już teraz są podejmowane dla ratowania planety. Czy są one wystarczające? Czy mają one realny wpływ na sytuację? Czy możliwa jest międzynarodowa mobilizacja na poziomie społeczeństw, państw, ale też biznesu, by móc z optymizmem patrzeć w przyszłość? Jaka jest rola państwa, a jaka biznesu i przedsiębiorstw w procesie zmian?

Stowarzyszenie i Fundacja zostały zaprezentowane jako organizacje pomagające w opiece nad osobami niewidomymi i słabowidzącymi z wieloma niepełnosprawnościami. Uczestnicy wydarzenia mogli poznać cele statutowe obu organizacji oraz nabyć świąteczne prezenty i dekoracje, które zostały przygotowane przez podopiecznych Stowarzyszenia.

Podczas tego wydarzenia Pani Izabela Rakuć-Kochaniak, Prezes Fundacji Veolia przekazała darowiznę 2000 zł na zakup wyposażenia specjalistycznego dla gabinetów Stowarzyszenia do pracy z naszymi podopiecznymi.

Informacja przygotowana przez biuro Fundacji.

Przekaż podatek

Nasi przyjaciele Falka_TD

,,Dom nie jest tam, gdzie mieszkamy, ale tam, gdzie kochamy i jesteśmy kochani.”

Wpłać darowiznę