19 August 2021

Falka_TDTURNUS REHABILITACYJNY 2021.

Grupa 20 osób, podopiecznych Fundacji i rodziców spędziła dwa tygodnie na sierpniowym turnusie nad morzem w Darłowie. Na turnusach jest prowadzona rehabilitacja w postaci fizykoterapii, masaży, kąpieli leczniczych, a w czasie wolnym spacery promenadą nad morzem lub przy dużym wietrze przez las nadmorski. Dla osób niepełnosprawnych turnusy, są w większości przypadków jedyną możliwością wyjazdu wakacyjnego […]

Grupa 20 osób, podopiecznych Fundacji i rodziców spędziła dwa tygodnie na sierpniowym turnusie nad morzem w Darłowie.

Na turnusach jest prowadzona rehabilitacja w postaci fizykoterapii, masaży, kąpieli leczniczych, a w czasie wolnym spacery promenadą nad morzem lub przy dużym wietrze przez las nadmorski. Dla osób niepełnosprawnych turnusy, są w większości przypadków jedyną możliwością wyjazdu wakacyjnego z jednoczesną kontynuacją leczenia. Natomiast dla rodziców, jest to moment wytchnienia i możliwość wypoczynku będąc razem ze swoim dzieckiem.

Darłowo i Darłówek to znane nadmorskie miejscowości z wieloma pensjonatami i obiektami leczniczymi. Znajduje się tu też wiele atrakcji turystycznych min. port rybacki ze statkami spacerowymi współczesnymi oraz historyczne żaglowce. Latarnia widokowa, a pod nią profesjonalne boiska do gry w piłkę siatkową plażową. Obok dla chcących podziwiać zachody słońca molo widokowe. Dużą atrakcją historyczną jest Zamek Książąt Pomorskich.

Informacja przygotowana przez biuro Fundacji.

Przekaż podatek

Nasi przyjaciele Falka_TD

,,Dom nie jest tam, gdzie mieszkamy, ale tam, gdzie kochamy i jesteśmy kochani.”

Wpłać darowiznę