14 August 2019

Falka_TDTurnus rehabilitacyjny 2019.

Zarząd Fundacji Tęczowy Dom składa podziękowanie dla firm Konica Minolta  i  AWP P&C S. A. Oddział w Polsce za pomoc w sfinansowaniu pobytu grupy podopiecznych na turnusie rehabilitacyjnym. Grupa 70 osób, podopiecznych fundacji, rodziców i wolontariuszy mogła spędzić dwa tygodnie na  turnusie nad morzem w Darłówku. Na turnusach jest  prowadzona rehabilitacja w postaci fizykoterapii, masaży, […]

Zarząd Fundacji Tęczowy Dom składa podziękowanie dla firm Konica Minolta  i  AWP P&C S. A. Oddział w Polsce za pomoc w sfinansowaniu pobytu grupy podopiecznych na turnusie rehabilitacyjnym.

Grupa 70 osób, podopiecznych fundacji, rodziców i wolontariuszy mogła spędzić dwa tygodnie na  turnusie nad morzem w Darłówku.

Na turnusach jest  prowadzona rehabilitacja w postaci fizykoterapii, masaży, kąpieli leczniczych, a w czasie wolnym spacery z wolontariuszami promenadą nad morzem lub przy dużym wietrze przez las nadmorski.

Dla osób niepełnosprawnych turnusy, są w większości przypadków jedyną możliwością wyjazdu wakacyjnego z jednoczesną kontynuacją leczenia. Natomiast  dla rodziców dzięki pomocy wolontariuszy, jest to moment wytchnienia i możliwość wypoczynku będąc razem ze swoim dzieckiem.

Darłowo i Darłówek to znane nadmorskie miejscowości z wieloma pensjonatami i obiektami leczniczymi. Znajduje się tu też wiele atrakcji turystycznych min. port rybacki ze  statkami spacerowymi współczesnymi oraz historyczne żaglowce. Latarnia widokowa, a pod nią profesjonalne boiska do gry w piłkę siatkową plażową. Obok dla chcących podziwiać zachody słońca molo widokowe.  Dużą atrakcją historyczną jest Zamek Książąt Pomorskich.

Przekaż podatek

Nasi przyjaciele Falka_TD

,,Dom nie jest tam, gdzie mieszkamy, ale tam, gdzie kochamy i jesteśmy kochani.”

Wpłać darowiznę