20 July 2023

Falka_TDTURNUS 2023 r.

Tradycyjnie jak co roku nasi podopieczni wraz z rodzicami wyjechali na turnusrehabilitacyjny. Turnus rozpoczął się 15 lipca i będzie trwał 14 dni.       W turnusie bierze udział 16 rodzin. Ośrodek „Zdrowotel Łeba”, w którym odbywa się turnus to enklawa ciszy i spokoju 150 m od plaży morskiejw otulinie Słowińskiego Parku i rezerwatu Mierzeja Sarbska. Po krótkim […]

Tradycyjnie jak co roku nasi podopieczni wraz z rodzicami wyjechali na turnusrehabilitacyjny. Turnus rozpoczął się 15 lipca i będzie trwał 14 dni.      

W turnusie bierze udział 16 rodzin. Ośrodek „Zdrowotel Łeba”, w którym odbywa się turnus to enklawa ciszy i spokoju 150 m od plaży morskiejw otulinie Słowińskiego Parku i rezerwatu Mierzeja Sarbska. Po krótkim spacerze można także dotrzeć do jeziora otoczonego lasami sosnowymi.

Ośrodek posiada :bogatą bazę zabiegową z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu i odnowy biologicznej. Nad wszystkim czuwa wykwalifikowany personel medyczny z dużym doświadczeniem zawodowym.

Ponad to kuracjusze mogą korzystać z :animacji czasu wolnego w formie tańca, śpiewu, rekreacji na świeżym powietrzu pod okiem instruktorów zdrowego wypoczynku, wycieczek fakultatywnych np.: do Trójmiasta, Lęborka, na Ruchome Wydmy (polska Sahara) , a Akademia Zdrowia poleca: wykłady, prelekcje, prezentacje z zakresu prozdrowotnego stylu życia i profilaktyki zdrowia. Świat dziecka to place i sale zabaw oraz zajęcia dla dzieci.

Dodatkową zaletą ośrodka są posiłki z przewagą dań tradycyjnej i współczesnej kuchni polskiej z zastosowaniem naturalnych ziół i przypraw.  Teren bardzo zadbany i ukwiecony.  

Wszystkie te zalety i miła obsługa pozwala na doskonały wypoczynek i regenerację zdrowia. 

Zapraszamy do pełnowymiarowej Galerii

Informację przygotowało biuro fundacji.

Przekaż podatek

Nasi przyjaciele Falka_TD

,,Dom nie jest tam, gdzie mieszkamy, ale tam, gdzie kochamy i jesteśmy kochani.”

Wpłać darowiznę