2 March 2020

Falka_TDAGENCJA FIRST PUBLIK RELATIONS NASZ NOWY PARTNER

Na zaproszenie Agencji First Public Relations w ich siedzibie odbyło się spotkanie przedstawicieli Fundacji Tęczowy Dom z Prezesem First Publik Relations. Omówiono zakres współpracy pomiędzy Fundacją i Agencją. Ustalono najważniejsze sprawy, którymi powinniśmy kierować się w komunikowaniu z naszymi odbiorcami. Agencja First Publik Relations jest profesjonalnym zespołem entuzjastów komunikacji. Dzięki partnerstwu z międzynarodowymi sieciami PR […]

Na zaproszenie Agencji First Public Relations w ich siedzibie odbyło się spotkanie

przedstawicieli Fundacji Tęczowy Dom z Prezesem First Publik Relations.

Omówiono zakres współpracy pomiędzy Fundacją i Agencją. Ustalono najważniejsze sprawy, którymi powinniśmy kierować się w komunikowaniu z naszymi odbiorcami.

Agencja First Publik Relations jest profesjonalnym zespołem entuzjastów komunikacji. Dzięki partnerstwu z międzynarodowymi sieciami PR i wieloma niezależnymi agencjami, mogą dzielić się doświadczeniami z najlepszymi specjalistami z całego świata.

Mają głęboką wiedzę o specyfice polskiego rynku, a jednocześnie wiedzą, na czym polega prawdziwy PR. Łączą obie te dziedziny dla efektywnej i etycznej komunikacji.

Profesjonalne wsparcie pozwoli na bardziej dostępne prezentowanie informacji o działaniach statutowych naszej fundacji na rzecz osób ze sprzężonymi niepełnosprawnościami. Informacja przygotowana przez biuro Fundacji.

Przekaż podatek

Nasi przyjaciele Falka_TD

,,Dom nie jest tam, gdzie mieszkamy, ale tam, gdzie kochamy i jesteśmy kochani.”

Wpłać darowiznę