17 March 2022

Falka_TDTURNUS REHABILITACYJNY 2022

Wzorem lat ubiegłych również w tym roku w dniach od 6 do 20 sierpnia odbędzie się turnus rehabilitacyjny tym razem w miejscowości Stegna w ośrodku Bałtyk. W turnusie weźmie udział 15 podopiecznych fundacji wraz z opiekunami. Pobyt w dwutygodniowym turnusie pozwala kontynuować rehabilitację w połączeniu z wypoczynkiem i możliwością relaksu dla opiekunów. Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy […]

Wzorem lat ubiegłych również w tym roku w dniach od 6 do 20 sierpnia odbędzie się turnus rehabilitacyjny tym razem w miejscowości Stegna w ośrodku Bałtyk.

W turnusie weźmie udział 15 podopiecznych fundacji wraz z opiekunami.

Pobyt w dwutygodniowym turnusie pozwala kontynuować rehabilitację w połączeniu z wypoczynkiem i możliwością relaksu dla opiekunów.

Ośrodek Wypoczynkowy Bałtyk

Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy znajduje się w Stegnie (Mierzeja Wiślana) – około 500 m od morza oraz wśród innych nadmorskich atrakcji, co jest gwarancją udanego oraz aktywnego wypoczynku zarówno dla osób niepełnosprawnych jak i opiekunów. W ofercie oprócz centrum rehabilitacyjnego jest także SPA, odkryty basen, sauna, solarium i sala aktywności sportowej.

Informacja przygotowana przez biuro Fundacji.

Donate tax

Our friends Falka_TD

"Home is not where we live, but where we love and are loved."

Make a donation
Wielkość liter:
Kontrast: