12 novembre 2020

Falka_TDPROGRAM DOTOWANY PRZEZ FUNDACJĘ PGE

Zarząd Fundacji PGE przyznał naszej Fundacji dotację na przeprowadzenie programu „Pomoc rehabilitacyjna i wytchnieniowa dla osób z niepełnosprawnością sprzężoną i ich opiekunów w domu pacjenta niepełnosprawnego”.  Z programu skorzystało kilkanaście rodzin. Założenia programu wykonywała kadra opiekuńcza, psychologowie i rehabilitanci, nie tylko pełni inwencji i zaangażowani w swoją pracę, ale doświadczeni i sprawdzeni w pracy z […]

Zarząd Fundacji PGE przyznał naszej Fundacji dotację na przeprowadzenie programu „Pomoc rehabilitacyjna i wytchnieniowa dla osób z niepełnosprawnością sprzężoną i ich opiekunów w domu pacjenta niepełnosprawnego”. 

Z programu skorzystało kilkanaście rodzin. Założenia programu wykonywała kadra opiekuńcza, psychologowie i rehabilitanci, nie tylko pełni inwencji i zaangażowani w swoją pracę, ale doświadczeni i sprawdzeni w pracy z osobami z niepełnosprawnością sprzężoną. Podczas dyżurów opiekunowie prowadzili wielospecjalistyczną pomoc pedagogiczną i opiekuńczą w zależności od potrzeb podopiecznego, ale także towarzyszyli pacjentom w ich codzienności.

W ten sposób nie tylko pomagali osobom wymagającym opieki, ale także ich rodzinom, które mogły wykorzystać dla siebie wolny czas.

Podopieczni fundacji wraz opiekunami dziękują Fundacji PGE za zrozumienie i wsparcie.

Informacja przygotowana przez biuro Fundacji.

Transférez des impôts

Nos amis Falka_TD

« La maison n'est pas où nous vivons, mais là où nous aimons et sommes aimés. »

Faites une donation
Wielkość liter:
Kontrast: