12 November 2020

Falka_TDPROGRAM DOTOWANY PRZEZ FUNDACJĘ PGE

Zarząd Fundacji PGE przyznał naszej Fundacji dotację na przeprowadzenie programu „Pomoc rehabilitacyjna i wytchnieniowa dla osób z niepełnosprawnością sprzężoną i ich opiekunów w domu pacjenta niepełnosprawnego”.  Z programu skorzystało kilkanaście rodzin. Założenia programu wykonywała kadra opiekuńcza, psychologowie i rehabilitanci, nie tylko pełni inwencji i zaangażowani w swoją pracę, ale doświadczeni i sprawdzeni w pracy z […]

Zarząd Fundacji PGE przyznał naszej Fundacji dotację na przeprowadzenie programu „Pomoc rehabilitacyjna i wytchnieniowa dla osób z niepełnosprawnością sprzężoną i ich opiekunów w domu pacjenta niepełnosprawnego”. 

Z programu skorzystało kilkanaście rodzin. Założenia programu wykonywała kadra opiekuńcza, psychologowie i rehabilitanci, nie tylko pełni inwencji i zaangażowani w swoją pracę, ale doświadczeni i sprawdzeni w pracy z osobami z niepełnosprawnością sprzężoną. Podczas dyżurów opiekunowie prowadzili wielospecjalistyczną pomoc pedagogiczną i opiekuńczą w zależności od potrzeb podopiecznego, ale także towarzyszyli pacjentom w ich codzienności.

W ten sposób nie tylko pomagali osobom wymagającym opieki, ale także ich rodzinom, które mogły wykorzystać dla siebie wolny czas.

Podopieczni fundacji wraz opiekunami dziękują Fundacji PGE za zrozumienie i wsparcie.

Informacja przygotowana przez biuro Fundacji.

Donate tax

Our friends Falka_TD

"Home is not where we live, but where we love and are loved."

Make a donation
Wielkość liter:
Kontrast: