3 September 2019

Falka_TDPRACE PORZĄDKOWE PLACU BUDOWY

Porzekadło głosi „że w piątek dobry początek”. Właśnie w piątek 23 sierpnia do Wólki Wybranieckiej przyjechała grupa 30 wolontariuszy bankowców związanych z Fundacją Habitat i pomagała nam uprzątnąć przyszły plac budowy naszego wymarzonego „Tęczowego Domu”. To wielka pomoc, bo do uprzątnięcia było osiem tysięcy metrów połaci ziemi porośniętej krzakami i młodą brzeziną. Oczywiście do pomocy […]

Porzekadło głosi „że w piątek dobry początek”. Właśnie w piątek 23 sierpnia do Wólki Wybranieckiej przyjechała grupa 30 wolontariuszy bankowców związanych z Fundacją Habitat i pomagała nam uprzątnąć przyszły plac budowy naszego wymarzonego „Tęczowego Domu”.

To wielka pomoc, bo do uprzątnięcia było osiem tysięcy metrów połaci ziemi porośniętej krzakami i młodą brzeziną. Oczywiście do pomocy mieli siekiery, piły, maszynę do rozdrabniania drewna, ciągnik z przyczepą i duży samochód wywrotkę.

W pomoc zaangażował się nawet sołtys wsi Wólka Wybraniecka i okoliczni mieszkańcy za co bardzo dziękujemy. Inicjatorem i organizatorem prac był nasz kolega Jacek Bijak.

Pogoda piękna, wręcz upalna nie przeszkadzała zapałowi wolontariuszy. Trzeba przyznać, że fundacja „Habitat” nie tylko zadbała o ich dowóz, ale tez przygotowała pyszną zupę pomidorową i coś „na ząb”. Praca trwała osiem godzin i mamy teraz przygotowany teren do przyszłych prac budowlanych w pierwszym rzędzie do wylania fundamentów.

Jeszcze raz dziękujemy wolontariuszom i Habitatowi. Czekamy także z nadzieją na szybką pomoc sponsorów na których bardzo liczymy.
Sami zobaczcie zapał młodych ludzi.

Donate tax

Our friends Falka_TD

"Home is not where we live, but where we love and are loved."

Make a donation
Wielkość liter:
Kontrast: